Luni, 9 ianuarie, copiii și elevii din învățământul preuniversitar revin la programul normal al activităților școlare, cu respectarea unor măsuri igienico-sanitare sporite, impuse de condițiile epidemiologice actuale.
Modulul al treilea va avea la Brașov 6 săptămâni, următoarea vacanță fiind programată în perioada 20 -26 februarie.
![Atentie scoala](https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2020/10/Atentie-scoala-300x150.jpg 300w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2020/10/Atentie-scoala-768x384.jpg 768w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2020/10/Atentie-scoala-16x8.jpg 16w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2020/10/Atentie-scoala-600x300.jpg 600w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2020/10/Atentie-scoala.jpg 1024w)
06.01.2023-ISJ-Bv-comunicat_reluare_cursuri comunicat_reluare_cursuri"]