Vești bune!
Ne întoarcem învingători, cum am promis!🤖🤖🤖
Astăzi, ne mândrim cu Mențiunea acordată echipei care a reprezentat școala noastră la Concursul național "Made for Europe" care a avut loc la Călimănești jud. Vâlcea.
Echipa reprezentativă a fost formată din elevii Mares Andrei și Haghibeli Alexandra și profesor Popa Teodora, însă aceștia sunt doar o mică parte.
Echipa completă-echipa Clubului de robotică, este formată din elevii clasei a V-a, a VI-a și a VII-a, care au contribuit în egală măsură în realizarea produsului prezentat în cadrul concursului.
![Premiere](https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/04/Premiere-03-300x150.webp 300w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/04/Premiere-03-768x384.webp 768w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/04/Premiere-03-600x300.webp 600w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/04/Premiere-03.webp 1024w)
Premiații Concursului Național
Made for Europe
Mulțumim pentru această bucurie !
Bravo roboteii noștri! 🤖🤖🤖
Felicitări 🥳🥳
Imagini de la premiere
![Mentiune](https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/04/Mentiune-300x150.webp 300w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/04/Mentiune-768x384.webp 768w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/04/Mentiune-600x300.webp 600w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/04/Mentiune.webp 1024w)