Gala Premiile Uniunii Ariștilor Plastici

Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" este prezentă în cadrul Galei premiilor Artiștilor Plastici cu lucrările micilor noștri artiști.

Hărman, 2022

Uniunea Artiștilor Plastici din România organizează în parteneriat cu Primăria Comunei Hărman, Asociația AVV Hărman și Biserica Evanghelică Fortificată Cetatea Hărman o nouă ediție a Galei Premiilor UAP pentru anul 2021.

Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" este prezentă în cadrul Galei premiilor Artiștilor Plastici cu lucrările micilor noștri artiști.

Lucrările sunt expuse la Galeria de Artă "Amfitryon de la Hărman"

Gala Artiștilor Plastici

Detalii și ecouri

Gala Premiilor Naționale ale UAP (Uniunii Artiștilor Plastici) din România de la Hărman (ZMBv) sub incidența „Fenomenului Hărman” și al „părintelui” acestuia, Avocatul și Colecționarul de Artă Nicolae – Ioan Vrâncean

Jurnalul Bucureștiului - 4 septembrie 2022

Afiș gala