Cartea Oltului -proiect
Dunărea și prietenul său, râul OLT - apa de lângă noi
Proiectul “Danubius Network: Danube and its friend, the OLT river – the water near us” s-a realizat în cadrul Școlii Gimnaziale Hărman, comuna Hărman, județul Brașov, cu acordul Inspectoratului Școlar Județean Brașov și în parteneriat cu Clubul Soroptimist Internațional Brașov care, ca unul dintre membrii fondatori ai organizației Soroptimist Internațional DANUBE ( www.si-danube-soroptimist.eu ), s-a alaturat celorlalte cluburi pentru a realiza acest proiect internațional propus de SI Danube.
![Cartea Oltului](https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2021/06/Cartea-Oltului-300x150.jpg 300w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2021/06/Cartea-Oltului-1024x512.jpg 1024w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2021/06/Cartea-Oltului-768x384.jpg 768w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2021/06/Cartea-Oltului-16x8.jpg 16w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2021/06/Cartea-Oltului-600x300.jpg 600w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2021/06/Cartea-Oltului.jpg 1091w)
[3d-flip-book mode="fullscreen" pdf="https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2021/06/Cartea-Oltului.pdf"][/3d-flip-book]